اکستنشن و احیای مو

     اکستنشن مو به پر پشت کردن ، بلند کردن مو و اضافه کردن مش و های لایت در بین موی سر بانوان با استفاده از اضافه کردن موی طبیعی بین آنها گفته می شود .

    روش های مختلفی برای اکستنشن مو وجود دارد که بهترین روش اکستنشن لیزری می باشد که با دستگاههای متفاوت انجام میشود.

      این دستگاه با حرارت کنترل شده به موی مشتـری  مو اضافه میکند که با چسب کراتین طبیعی باعث ایجاد کمترین آسیـب به موی سر می شـود .

یکی دیگر از مسائلی که بسیار حائز اهمیت است جنس مو اکستنشن می باشد که تشخیـص موی طبیعی از موهای به ظاهر طبیعی موجود در بازار بسیار مشکل است . اکستنشن مو اگر جنس مناسبی داشته باشد و توسط متخصص مجرب لا به لای موی سر به درستی و با تقسیم بندی صحیح نصب شود ، نه تنها آسیب به مو نمی رساند بلکه غیر قابل تشخیص و بسیار زیبا خواهد بود .

اکستنشن مو در سالن زیبایی دورا توسط بهترین موهای طبیعی از برند SHE ایتالیا صورت میگیرد.

اکستنشن و احیای مو

        در سالن

             زیبایی دورا

آموزش اکستنشن مو

آموزش اکستنشن مو تخصصی در ۵ جلسه. به صورت خصوصی با ارائه مدرک بین المللی و یک ماه فرصت رفع اشکال در کنار مشتریان در سالن زیبایی دورا

آموزش کراتین مو و احیا مو

آموزش احیا مو ، کراتین مو ، برزیلین ، اکسپلوژن در ۳ جلسه .هر جلسه بین ۱/۵تا ۲ ساعت .
شامل : آموزش کامل موارد ، آشنایی با کلیه مواد کراتینه ، آشنایی با انواع مدل مو و روش های احیا ، نحوه استفاده از مواد . ۱ ماه فرصت برای رفع اشکال در سالن زیبایی دورا

فروش اکستنشن مو SHE ایتالیا

فروش انواع موی طبیعی کمپانی SHE ایتالیا ، موی ازبک ، موی ترک و موی روس

۱۰۰٪ طبیعی ، قابل رنگ و دکلره و مش به صورت شاخه ای و عمده

فروش مواد کراتین و احیا مو

فروش مواد کراتین صافی ، کراتین برزیلین ، کراتین کراپکس و احیا به صورت تک و عمده .

مواد کاملا اورجینال و محصول کشور آمریکا می باشد

رنگ مو و دکلره

       با توجه به رنگ دلخواه مشتری تمام خدمات رنگ و مش، احیا و کراتین مو و اکستنشن مو طبیعی صورت می گیرد. از بهترین مواد ALTEREGO ، ELGON ، CDC ، LGORA ، INEBRIA استفاده می شود. کلیه روش های رنگ مو و مش در این مجموعه باعث سوختگی مو نمیشود و مواد احیا کننده دارد. تمام پودرهای دکلره اولاپلکس و مواد احیا کننده دارد.

      برای کسانی که دوست ندارند موهای خود را دکلره کنند و در عین حال رنگ مو روشن دوست دارند بهترین توصیه استفاده از اکستنشن ترکیبی می باشد.

      در این روش ابتدا ریشه مو رنگ میشود و سپس از ترکیب چند رنگ مو طبیعی به عنوان اکستنشن ترکیبی برای مشتری استفاده می گردد.

کارگاه های یک روزه

سالن زیبایی دورا همواره با برگزاری دوره های آموزشی جدید، این امکان را برای علاقه مندان به وجود آورده است که با به روز کردن اطلاعات بتوانند در کارگاه های آموزشی یک روزه که توسط این مجموعه برگزار می شود، شرکت کنند. این دوره ها توسط مجرب ترین اساتید در زمینه های مختلف زیبایی برگزار می شود. لازم به ذکر است که مدرک معتبر بین المللی نیز ارائه می شود.