گریم و کانتورینگ صورت

      کانتورینگ به معنی متعادل سازی چهره است به این صورت که با استفاده از خطوط تیره و روشن عیب ها و نواقص صورت را مخفی می کنند. نقاطی را که می خواهیم برجسته تر و بزرگ تر دیده شوند با رنگ روشن هایلایت می کنیم و نقاطی را که می خواهیم کوچک تر دیده شوند و فرو رفته به نظر بیایند با رنگ تیره کانتور می کنند. کرمهای هایلایت نیز برای برجسته سازی نواحی مختلف صورت مورد استفاده قرار می گیرند. که معمولا از کانسیلر یا کاموفلاژ دو درجه روشنتر از پوست استفاده می شود. اصولا در روند کانتورینگ صورت نواحی از چهره را به رنگ روشن آغشته می کنند که بیشتر در معرض تابش آفتاب می باشد.

خدمات سالن زیبایی دورا در گریم و کانتورینگ صورت

      سالن زیبایی دورا با داشتن چند سال سابقه کار و تخصص در زمینه  کانتور و گریم صورت، از بهترین برند ها و با کیفیت ترین برند ها آرایشی برای گریم صورت شما استفاده می کنند. اگر می خواهید یک گریم متفاوت و به روز دنیا  و لایتی را داشته باشید بهترین گزینه سالن زیبایی دورا می باشد، چون این سالن با استخدام کادر مجرب و کار بلد در زمینه گریم و کانتورینگ صورت، زیبا ترین و طبیعی ترین چهره را برای شما خلق می کند.

کارگاه های یک روزه

سالن زیبایی دورا همواره با برگزاری دوره های آموزشی جدید، این امکان را برای علاقه مندان به وجود آورده است که با به روز کردن اطلاعات بتوانند در کارگاه های آموزشی یک روزه که توسط این مجموعه برگزار می شود، شرکت کنند. این دوره ها توسط مجرب ترین اساتید در زمینه های مختلف زیبایی برگزار می شود. لازم به ذکر است که مدرک معتبر بین المللی نیز ارائه می شود.