سالن زیبایی دورا

شما شایسته زیبایی هستید …

درباره ماخدمات ما

سالن زیبایی دورا

    سالن زیبایی دورا (مدرن الهیه) با به کار گیری از مجرب ترین کادر پرسنلی و مدیریتی و دارا بودن کلیه مجوزهای بهداشتی و بهره گیری از جدیدترین متدهای زیبایی روز دنیا آماده ارائه کلیه خدمات زیبایی مو، مژه، پوست، ناخن و… می باشد.

    این مجموعه یکی از مدرن ترین سالن های زیبایی و تخصصی واقع در منطقه ۱ تهران، ساختمان مدرن الهیه با مدیریت سرکار خانم مقصودلو با ۱۶ سال سابقه درخشان در زمینه خدمات آرایشی شعبه دوم سالن زیبایی ریرا می باشد.

  در طول مدت فعالیت این مجموعه تلاش مدیریت و پرسنل سالن زیبایی دورا جلب رضایت مشتری همراه با ارائه بهترین خدمات به همه عزیزان می باشد.

درباره ما

زیبایی و آرامش را با ما

تجربه کنید…

طراحی سالن زیبایی دورا

     امروزه توجه به طراحی و دیزاین محیط کاری از اهمیت ویژه ای برخوردار است. سالن زیبایی دورا با طراحی الهام گرفته از سبک مراکشی محیطی زیبا و گرم را برای شما عزیزان فراهم آورده است.

     این سبک ترکیبی از سبک های مختلف از جمله سبک های عربی, آفریقایی و مدیترانه ای است. به دلیل موقعیت جغرافیایی مراکش, طراحی داخلی در این کشور تحت تاثیر سبک های عربی قرار گرفته است و وجود قصرها و محله های تاریخی و زیبا حاکی از این واقعیت می باشند.

    از ویژگی های بارز سبک مراکشی میتوان به استفاده از رنگ های پرانرژی و زنده اشاره نمود که همین امر باعث شده این سبک دکوراسیون در طراحی فضاهای مدرن و سنتی اعمال شود و فضایی جذاب و پرنشاط ایجاد کند.

یک پیوند به صورت دستی اضافه کنیدیک پیوند به صورت دستی اضافه کنیدیک پیوند به صورت دستی اضافه کنید

لمینت و کاشت مژه

به موادی از جنس کراتین که بین ۲ هفته تا ۳ماه ماندگاری دارند لمینت می گویند که روی مژه در  طی چند مرحله در یک روز قرار می گیرد این مواد باعث بلندی،تقویت و ضخیم شدن مژه های شما می شود، عملکرد لمینت مانند ریمل می باشد…

رنگ و هایلایت

از بهترین مواد ALTEREGO ، ELGON ، CDC ، LGORA، INEBRIA استفاده میشود. کلیه روش های رنگ مو و مش در این مجموعه باعث سوختگی مو نمیشود و مواد احیا کننده دارد…

گریم و کانتورینگ صورت

گریم عروس یکی از مهمترین خدمات هر سالن زیبایی است. کانتور یک نوع تکنیک آرایشی است که ابزار مخصوصی دارد، از این روش برای برطرف کردن عیوب استفاده می شود. کانتور برای برجسته نشان دادن قسمت هایی از صورت کاربرد دارد…

اکستنشن

برای کسانی که دوست ندارند موهای خود را دکلره کنند و در عین حال رنگ مو روشن دوست دارند بهترین توصیه استفاده از اکستنشن ترکیبی می باشد، سالن زیبایی دورا با استفاده از لیزر و موی طبیعی کار اکستنشن را انجام می دهد…

کارگاه های یک روزه

سالن زیبایی دورا همواره با برگزاری دوره های آموزشی جدید، این امکان را برای علاقه مندان به وجود آورده است که با به روز کردن اطلاعات بتوانند در کارگاه های آموزشی یک روزه که توسط این مجموعه برگزار می شود، شرکت کنند. این دوره ها توسط مجرب ترین اساتید در زمینه های مختلف زیبایی برگزار می شود. لازم به ذکر است که مدرک معتبر بین المللی نیز ارائه می شود.